Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2158 hodnocení
5
2132x
4
16x
3
7x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

D Avatar autora David Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.12.2021
Spokojenost, nemam co bych vytknul.
ZH Avatar autora Zdenka Holovkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
dekuji jsem spokojen
LB Avatar autora Linda Bielczyková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Velmi spokojená. Rychlé dodání.
VF Avatar autora Vlaďka Fialova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Spokojenost, doporučuji
AK Avatar autora Adéla Kůtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.11.2021
Maximální spokojenost.
KK Avatar autora Kučerová kvetoslava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.11.2021
Spokojenost rychlé dodání vše fajn
LP Avatar autora Ladislav Pospíšil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.11.2021
Rychlé dodání, dobrá kvalita. Rád znovu nakoupím. Doporučuji.
JK Avatar autora Jitka Kučerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.11.2021
Ano jsem spokojena . Ahlavne že to bylo rychlé doručení.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.11.2021
Rychlé vyřízení, dodání službou DPD.
M Avatar autora Mako Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2021
Doporučuji.
W Avatar autora Waldemar Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 22.11.2021
Kvalitní zpracování a bytelný velmi spo,kojen⭐⭐⭐⭐⭐ z pozdravem.
P Avatar autora Petrunčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2021
Prodejna OK , "Zásilkovna" fúj - drhne dosud kdesi v meziskladu...
RK Avatar autora Rybářův Krámek (Administrátor) 20.11.2021
Děkujeme za Vaši reakci. Ihned jsme odeslali požadavek na Zasilkovnu pro urychlení doručení. Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace. S pozdravem, Tým Rybářův Krámek.
R Avatar autora RV Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2021
Rychlé dodání, příznivé ceny.
MK Avatar autora Marie Krátká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2021
S obchodem jsem velmi spokojena. S kvalitou i rychlostí dodání. Určitě zas nakoupíme :-)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.11.2021
+ příznivé ceny

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2021
+ Večer jsem objednal, objednaná značka prutu nebyla v požadované délce skladem, ale pan Láďa dopoledne zavolal a nabídl skvělou alternativu. Odpoledne jsem měl zboží doma. Perfektní, rychlé.

A Avatar autora Anna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2021
Velká spokojenost
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2021
Super. Rychlé dodání a vše moc hezké. Super komunikace a díky za kompenzační dárek za zboží jež nebylo skladem na e-shopu. Velice potěšil.
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.11.2021
Velká spokojenost
A Avatar autora Adam Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.11.2021
Vše v topu vřele doporučuju

Ovládací prvky výpisu

2159 položek celkem