Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2158 hodnocení
5
2132x
4
16x
3
7x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

RN Avatar autora Radek Novotný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2021
Excelentní
LK Avatar autora Ladislav Kopecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2021
Suprová komunikace obchodu, rychlé dodání, velký a přehledný výběr zboží. Můj druhý nákup v Rybářůvkrámek vyšel na jedničku.
JK Avatar autora Jan Klimeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.1.2021
S obchodem jsem spokojen,velice dobře se mi tu nakupuje
R Avatar autora Roman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.1.2021
Kvalitní e shop.
A Avatar autora Alyx Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.1.2021
Velká spokojenost. Rádi tady nakupujeme.
VD Avatar autora Václav Dočekal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2021
Jsem se vším velice spokojen. Tento obchod všem vřele doporučuji. Pán je muž na svém místě ! Velice rychlá doprava. Určitě zas někdy nakoupím.
J Avatar autora Jaroslav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2021
*****
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.1.2021
+ S obchodem mám pouze jednu zkušenost (nákup japonského filetovacího nože) a doručení proběhlo během 24 hodin od objednání. Tedy maximální spokojenost.
- Nevýhodu jsem neshledal.

jednorázová zkušenost - velmi dobrá
JS Avatar autora Jan staněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.1.2021
OK
Z Avatar autora Zdenek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.1.2021
Rychlé odeslání, vše podle očekávání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2020
Vše ok. Doporučuji.
Z Avatar autora Zlatka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2020
Velmi rychlé doručení, pečlivě zabaleno, doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.12.2020
Zboží jsem měl doma ze dne na den....obchod funguje jak má.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2020
+ rychlost dodání, dobírka bez poplatků -super

Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.12.2020
Velmi
M Avatar autora Mirek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.12.2020
velká spokojenost
KJ Avatar autora Katerina Jandova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.12.2020
Vse v nejlepsim poradku a vrele doporucuji.
J Avatar autora Jirka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2020
Rychlé jednání, naprostá spokojenost.
PP Avatar autora Petr Ptáčník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2020
Opět komunikace a dodání OK
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2020
Perfektní

Ovládací prvky výpisu

2159 položek celkem